Dažniausiai užduodami klausimai apie Omamo
Žemyn

D.U.K

Kas yra OMAMO?
Tai telefono programėlė, kurioje rasi specialius restoranų ir kavinių pasiūlymus, kurie padės Tau atrasti naujas vietas, jas išbandyti ir pamilti.
Kokie yra OMAMO pasiūlymai?
Programėlėje esančių pasiūlymų nerasi įprastiniame meniu, kadangi jie yra skirti išbandymui ir tam, kad maitinimo įstaigos galėtų apsvarstyti, ar verta juos įtraukti į įprastinį meniu.
Kaip veikia OMAMO programėlė?
Omamo programėlėje išsirink labiausiai patinkantį pasiūlymą, nuvyk į kavinę ar restoraną, parodyk pasiūlymą programėlėje, kurioje darbuotojas patvirtins, kad atsiėmei pasiūlymą, o tada išbandyk jį. Netrukus Tavo telefono ekrane pasirodys anketa, skirta įvertinti pasiūlymą ir patį restoraną ar kavinę.
Taip pat nepamiršk pasidalinti patiekalo nuotrauka instagrame su #omamofood ir vienas laimingas gaus bilietus į kiną!
Ar galiu rezervuoti pasiūlymą?
Pasiūlymų rezervuoti šiuo metu negalima, tad galimybę išbandyti patiekalus gauna patys greičiausi. Paskubėk!
Kaip susimokėti už pasiūlymą?
Pasirinktą pasiūlymą gali apmokėti restorane ar kavinėje po to, kai darbuotojas jį patvirtins.
Kiek kartų galiu pasinaudoti vienu OMAMO pasiūlymu?
Vienu OMAMO pasiūlymu gali pasinaudoti vieną kartą. Restoranui ar kavinei atnaujinus ar pakeitus pasiūlymą, jis ir vėl atsiras Tavo telefono ekrane.
Kokie yra anketos klausimai? Kiek laiko trunka ją užpildyti?
Anketoje turėsi įvertinti aptarnavimą, maisto kokybę ir atsakyti į kitus klausimus, kurie padės restoranui išsiaiškinti klientų nuomonę.
Kas vyksta su anketos rezultatais?
Anketos rezultatai yra perduodami pasiūlymą teikiančiai maitinimo įstaigai tam, kad jie galėtų matyti, kokį įspūdį paliko apsilankiusiems.